Socialinis tvarumas

Socialinis tvarumas (angl. social responsibility) versle apima socialiai atsakingų praktikų ir principų integravimą į organizacijos veiklą, strategiją ir santykius. Tai reiškia atsižvelgti į verslo veiklos poveikį socialiniai aplinkai ir siekti sukurti socialiai teigiamą aplinką darbuotojams, bendruomenėms ir visuomenei.

Norint suprasti savo įmonės socialinį tvarumą reikia įvertinti pagrindinius socialinio tvarumo kriterijus (darbuotojų gerovę ir jų įvairovę, lyčių lygybės ir žmogaus teisių, darbuotojų sveikatos ir saugos užtikrinimą, darbuotojų įgūdžius, bendradarbiavimą su socialiniais partneriais ir kt.).

Įmonės sėkmė priklauso nuo joje dirbančių darbuotojų įgūdžių, žinių, motyvacijos, vertybių ir kitų aspektų, lemiančių įmonių plėtrą, konkurencingumą ir augimą. Socialinio tvarumo įvertinimas ir tvarių priemonių pritaikymas gali padėti jūsų veiklai eiti socialiai tvaraus verslo link, o jums padėti ir suteikti reikiamų žinių gali VšĮ Aplinkos apsaugos instituto tvarumo konsultantai ir skirtingų sričių ekspertai. Susisiekite su mumis –  kartu diekime tvarumą, kuris apsimoka.

mersin eskort