Aplinkosauginis tvarumas

Aplinkosauginis tvarumas (angl. environmental protection) verslo kontekste apima tvarios praktikos ir principų integravimą į organizacijos veiklą, strategiją ir sprendimų priėmimo procesus. Tai reiškia savo veikloje atsižvelgti į įmonės veiklos poveikį aplinkai ir imtis priemonių tam poveikiui sumažinti bei skatinti ilgalaikį ekonominį vystymąsi.

Kad ir koks smulkus būtų verslas, jis vis tiek naudoja energiją ir generuoja atliekas. Dėl šių priežasčių kiekviena įmonė turi žinoti ir suprasti savo veiklos poveikį aplinkai. Norint suprasti savo įmonės aplinkosauginį tvarumą reikia įvertinti pagrindinius aplinkosauginio tvarumo kriterijus (šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijas, energijos suvartojimą, atliekų susidarymą ir tvarkymą, išteklių naudojimą, produkto gyvavimo ciklą ir kt.).

Aplinkosauginio tvarumo įvertinimas ir tvarių priemonių taikymas, sumažinant savo veiklos poveikį aplinkai reikalauja tos srities ekspertinių žinių ir patirties, kurią jums gali pasiūlyti VšĮ Aplinkos apsaugos instituto tvarumo konsultantai ir skirtingų sričių ekspertai (nuo tvarių pakuočių vystymo, elektromobilių įkrovimų, CO2 taupymo sprendimų iki IT sprendimų ir tvarumo komunikacijos). Susisiekite su mumis –  kartu diekime tvarumą, kuris apsimoka.

mersin eskort